EB expo


Výstavy - Expo

Reklama

Autodoprava

Digitálna tlač


Sme menšia rodinná firma, ktorá je tu pre vás už 29 rokov. Náš skúsený, zručný a kreatívny tím vám zabezpečí komplexné služby v oblasti realizácie výstav, reklamy a stolárskej výroby – od návrhov cez plánovanie a výrobu až po samotnú realizáciu. Naším hlavným cieľom je, aby sa k nám zákazníci vracali. Preto je pre nás nesmierne dôležitá vaša maximálna spokojnosť.

Aby sme dokázali kvalitne, flexibilne a spoľahlivo vyhovieť akýmkoľvek náročným požiadavkám našich zákazníkov, rozhodli sme sa postaviť si vlastné výrobné linky. A tak sme si v roku 2015 kúpili profesionálne stroje na výrobu rôznych druhov reklamy a v roku 2019 aj profesionálne stroje na stolársku výrobu. Dnes dokážeme byť vďaka vlastnej výrobe konkurencieschopní, cenovo dostupní, maximálne spoľahliví a flexibilní – ale najmä byť tu vždy pre vás, našich zákazníkov.

S úctou Tomáš Bulavčiak

Naše služby


Výstavy:

Dokážeme pre vás navrhnúť, vyrobiť alebo zabezpečiť rôzne druhy výstavných stánkov s komplexnými službami na rôznych výstavách či iných podujatiach na Slovensku a v celej Európe. Do portfólia našich služieb patrí výroba a montáž výstavných stánkov ma mieru, prenájom alebo predaj modulárnych výstavných stánkov a takisto ich uskladnenie v našich skladových priestoroch až do ďalšej výstavy. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre modulárnu výstavnú expozíciu alebo výstavný stánok na mieru, náš skúsený a maximálne spoľahlivý tím spraví všetko pre to, aby sa vaša spoločnosť prezentovala na akejkoľvek výstave v čo najlepšom svetle, aby bola úspešná a aby sa vám v konečnom dôsledku vrátila investícia za výstavný stánok aj s úrokmi.

- Výstavné stánky na mieru
- Modulárne výstavné expozície
- Konferencie, semináre, firemné podujatia a roadshow

Modulárne výstavné expozície:

Základom modulárnych stánkov je hliníková konštrukcia. Dajú sa pomerne ľahko postaviť, demontovať a opakovane používať. Ich príprava je menej nákladná, preto patria medzi najobľúbenejšie výstavné stánky. Sú ideálnym riešením pre menšie spoločnosti, ktoré nemajú k dispozícii taký rozpočet ako veľké podniky.

Systémy Octanorm a Maxima sú flexibilné, ľahké a veľmi jednoducho sa skladujú. Vymeniteľné panely umožňujú bezproblémové prispôsobenie systémov pre všetky typy stánkov na akúkoľvek výstavu. Vďaka tomu dokážete prispôsobovať svoju firemnú prezentáciu podľa aktuálnych potrieb a bez výraznejších dodatočných nákladov. Ďalšou veľkou výhodou je možnosť upravenia konfigurácie stánku, čo je obzvlášť vhodné pri často sa meniacich požiadavkách na priestory stánkov.

Stánok vám pripravíme presne podľa vašich požiadaviek. Nechajte všetky starosti týkajúce sa výstavy (napríklad plánovanie, objednávanie služieb a samotnú realizáciu) na nás a vy sa sústreďte len na to podstatné, aby bola výstava pre vás čo najúspešnejšia. Takisto vám ponúkame aj možnosť kúpiť si svoj vlastný modulárny stánok, ktorý vám v prípade potreby môžeme uskladniť v našich skladových priestoroch a kedykoľvek vám ho pripraviť na ďalšiu výstavu.

Výstavné stánky na mieru:

Pre náročnejších zákazníkov navrhujeme a vyrábame výstavné stánky, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritériá. Naše riešenia pre takýto typ stánkov zahŕňajú komplexný balík služieb, medzi ktoré patria návrh dizajnu, výroba, montáž a demontáž, logistika a uskladnenie stánku. Dokážeme vyrobiť prakticky čokoľvek. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a serióznemu prístupu pre vás vyhotovíme stánok, ktorý vám zaručí pozitívny prvý dojem a bude základom pre úspešnú prezentáciu vašej spoločnosti na výstave.

Reklama:

Vy sa naplno venujte svojej práci a starostlivosti o zákazníkov a my sa zas postaráme o váš úspech a zviditeľnenie. Naše dlhoročné skúsenosti sú obrovskou výhodou pri riešení viac či menej náročných projektov v oblasti výroby reklamy. Sme váš efektívny partner vo všetkých odvetviach výroby reklamy – od výroby vizitiek a letákov cez tlač fólií a bannerov až po komplexnú realizáciu výstavných expozícií. Vašej fantázii u nás nebude stáť nič v ceste. Náš profesionálny a kreatívny tím vám ochotne poradí, pripraví grafický návrh, odporučí celý výrobný postup a zabezpečí aj realizáciu montážnych prác. Všetky tieto služby primárne poskytuje náš vlastný tím odborníkov, v našich vlastných priestoroch a predovšetkým na našich vlastných strojoch, ale v prípade potreby dokážeme zabezpečiť aj spoluprácu s overenými partnermi, ktorých služby spĺňajú naše prísne požiadavky. Aj v oblasti výroby reklamy sa riadime heslom z úvodu našej stránky: Naším hlavným cieľom je, aby sa k nám zákazníci vracali. Preto je pre nás nesmierne dôležitá vaša maximálna spokojnosť, ktorú dokážeme zaručiť aj vďaka flexibilnému prístupu a maximálnemu zameraniu na kvalitu.

- Svetelná reklama
- 3D reklama
- Reklamné tabule
- Reklamné bannery
- Tlač na plátno
- Tapety na steny a nábytok
- Polepy výkladov
- Polepy áut
- Výroba a montáž reklamných plôch
- Informačné vitríny a tabule
- Reklamné predmety
- Výroba propagačných materiálov

Konferencie, semináre, firemné podujatia a roadshow:

Na základe rozsiahlych skúseností a odborných poznatkov v oblasti výroby stánkov na rôzne výstavy a veľtrhy pre vás dokážeme naplánovať, navrhnúť, zabezpečiť a zrealizovať výrobu väčších aj menších stánkov. Takisto pre vás môžeme zorganizovať vaše vlastné podujatie na prezentáciu spoločnosti alebo vám pomôcť s prezentáciou na konferenciách či firemných podujatiach v hoteloch, konferenčných centrách, na športových štadiónoch alebo priamo vo firemných priestoroch. Sofistikované vyhotovenie stánkov a iných prezentačných prvkov určených na tieto typy podujatí má viaceré výhody, ktoré spočívajú vo vysokej flexibilite, variabilnosti a predovšetkým nízkych nákladoch na výrobu alebo zapožičanie, prípadne na samotnú realizáciu.

Autodoprava:

Vyhotovené objednávky vám vďaka vlastnému vozovému parku a tiež v spolupráci s viacerými špedičnými spoločnosťami vieme spoľahlivo a bezpečne doručiť kamkoľvek v rámci Európy.

Referencie


Kontakty


 

EB expo – Tomáš Bulavčiak
SNP 17
903 01 Senec

IČO: 43325327
IČ DPH: SK 1075575226
Okresný súd Senec, vložka číslo: 140-13540

Číslo účtu: 562 951/5200, Názov účtu: Bulavčiak Tomáš
IBAN: SK 86 5200 0000 0000 0056 2951
BIC/SWIFT: OTPV SK BX


Výstavy: Tomáš Bulavčiak
+421 903 263 517
tomas@ebexpo.sk

Výroba reklamy: Tomáš Bulavčiak
+421 903 263 517
grafik.ebexpo@gmail.com

Stolárska výroba: Branislav Kollát
+421 915 932 057
stolar.ebexpo@gmail.com

Fakturačné oddelenie: Edita Bulavčiaková
+421 903 419 523
edita@ebexpo.sk

captcha