Dokážeme pre vás navrhnúť, vyrobiť alebo zabezpečiť rôzne druhy výstavných stánkov s komplexnými službami na rôznych výstavách či iných podujatiach na Slovensku a v celej Európe. Do portfólia našich služieb patrí výroba a montáž výstavných stánkov ma mieru, prenájom alebo predaj modulárnych výstavných stánkov a takisto ich uskladnenie v našich skladových priestoroch až do ďalšej výstavy. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre modulárnu výstavnú expozíciu alebo výstavný stánok na mieru, náš skúsený a maximálne spoľahlivý tím spraví všetko pre to, aby sa vaša spoločnosť prezentovala na akejkoľvek výstave v čo najlepšom svetle, aby bola úspešná a aby sa vám v konečnom dôsledku vrátila investícia za výstavný stánok aj s úrokmi.

Výstavné stánky na mieru

Pre náročnejších zákazníkov navrhujeme a vyrábame výstavné stánky, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritériá. Naše riešenia pre takýto typ stánkov zahŕňajú komplexný balík služieb, medzi ktoré patria návrh dizajnu, výroba, montáž a demontáž, logistika a uskladnenie stánku. Dokážeme vyrobiť prakticky čokoľvek. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a serióznemu prístupu pre vás vyhotovíme stánok, ktorý vám zaručí pozitívny prvý dojem a bude základom pre úspešnú prezentáciu vašej spoločnosti na výstave.

Modulárne výstavné expozície

Základom modulárnych stánkov je hliníková konštrukcia. Dajú sa pomerne ľahko postaviť, demontovať a opakovane používať. Ich príprava je menej nákladná, preto patria medzi najobľúbenejšie výstavné stánky. Sú ideálnym riešením pre menšie spoločnosti, ktoré nemajú k dispozícii taký rozpočet ako veľké podniky. Systémy Octanorm a Maxima sú flexibilné, ľahké a veľmi jednoducho sa skladujú. Vymeniteľné panely umožňujú bezproblémové prispôsobenie systémov pre všetky typy stánkov na akúkoľvek výstavu. Vďaka tomu dokážete prispôsobovať svoju firemnú prezentáciu podľa aktuálnych potrieb a bez výraznejších dodatočných nákladov. Ďalšou veľkou výhodou je možnosť upravenia konfigurácie stánku, čo je obzvlášť vhodné pri často sa meniacich požiadavkách na priestory stánkov.

Stánok vám pripravíme presne podľa vašich požiadaviek. Nechajte všetky starosti týkajúce sa výstavy (napríklad plánovanie, objednávanie služieb a samotnú realizáciu) na nás a vy sa sústreďte len na to podstatné, aby bola výstava pre vás čo najúspešnejšia. Takisto vám ponúkame aj možnosť kúpiť si svoj vlastný modulárny stánok, ktorý vám v prípade potreby môžeme uskladniť v našich skladových priestoroch a kedykoľvek vám ho pripraviť na ďalšiu výstavu.

Konferencie, semináre, firemné podujatia a roadshow

Na základe rozsiahlych skúseností a odborných poznatkov v oblasti výroby stánkov na rôzne výstavy a veľtrhy pre vás dokážeme naplánovať, navrhnúť, zabezpečiť a zrealizovať výrobu väčších aj menších stánkov. Takisto pre vás môžeme zorganizovať vaše vlastné podujatie na prezentáciu spoločnosti alebo vám pomôcť s prezentáciou na konferenciách či firemných podujatiach v hoteloch, konferenčných centrách, na športových štadiónoch alebo priamo vo firemných priestoroch. Sofistikované vyhotovenie stánkov a iných prezentačných prvkov určených na tieto typy podujatí má viaceré výhody, ktoré spočívajú vo vysokej flexibilite, variabilnosti a predovšetkým nízkych nákladoch na výrobu alebo zapožičanie, prípadne na samotnú realizáciu.

Zaujali Vás naše služby?